‘Epoka e të mbasmeve”, qe fotot që kanë thye Instagramin (foto +18)

Tashma asht ba trend që të famshmet dhe jo vetëm, të ndajnë foto në rrjetet sociale ku në plan të parë vendosin të mbasmet e tyne.

Ndërsa, “Life&Style” sjell fotot ma provokuese, të cilat kanë thye Instagramin.

bumsandguns-11477829092 bumsandguns-21477829090 bumsandguns-71477829091

 

Shperndaje në: