Epoka e të mbasmeve, qe yjet me fundshpinën ma seksi (foto +18)

Motrat Khloe dhe Kourtney Kardashian postuen në rrjetet sociale fotot të të mbasmeve të tyne, në nji garë që nuk po din me u ndalë.

Krejt yjet po ngarejnë me i ekspozue të mbasmet, ndërsa BBC thotë se bota ka hy në epokën e të mbasmeve.

Në fotogaleri gjeni yjet me fundshpinën ma seksi në planet.

Shperndaje në: