Era, fantastike në paraqitjen e saj ‘live’ në Paris

Era Istrefi tashma emën i njohun edhe jashtë trojeve shqiptare.

Së mbrami po qëndron në Paris të Francës ku ka qenë e ftueme në nji emision dhe ka interpretue live këngën “Bon Bon”, kangë kjo, që i siguroi famën ndërkombëtare.

Shperndaje në: