Era Istrefi ka me pozue për revistën amerikane

Era Istrefi mbas koncertit në New York në paradën e komunitetit LGBT, ka me pozue për nji nga revistat ma të mëdha amerikane.

V Magazine asht nji revistë e përmuejshme amerikane, e krijueme në vitin 1999, në faqet e të cilës, muejin e ardhshëm ka me qenë edhe Era Istrefi, sensacioni shqiptar i muzikës.

Faqja e revistës në Instagram ka 1 milionë ndjekës në Instagram. Fotosesioni i ri doket që ka me qenë shumë interesant.

Era-Istrefi-dhe-nje-kineze-qe-do-te-behet-bjonde

Shperndaje në: