Era paralajmëron diçka të re me dy emna të famshëm botnor

David Guetta dhe Robin Schultz janë dy nga emnat ma të famshëm në showbiz’in botnor.

Por, jo vetëm ata, asht Era Istrefi ajo, e cila asht ma e pranishme se kurrë në çdo medium botnor në shumë paraqitje publike dhe në shume suksese fantastike në tanë botën.

Ndërsa, të tre këta emna kanë me perfromue me datën 5 Qershor në Shkup. Këtë e ka paralajmërue edhe kangëtarja Era, përmes rrjetit social Instagram, tue shkrue – ‘Le të bajmë pak qejf’.

Shperndaje në: