Era zbulon nji detaj të randësishëm!

Era përmes rrjetit social Instagram ka zbulue sot nji detaj shumë të bukur. Janë pikërisht ndegjueset e saj, të cilat janë krijue me emnin ‘Era’ dhe me sheja të borës që nënkupton pamje të klipit të saj ‘Bonbon’.

Era si gjithmonë asht shumë e kujdesshme edhe për pamjen e saj të jashtme e në këtë fotografi si detaj vërehen thojtë e saj të shkëlqyeshëm.

Screenshot_10-1-700x478