Eva Longoria ‘kapet’ mat!

Ata u martuen në nji ceremoni private në Meksikë disa muej ma parë.

Por, Eva Longoria dhe Jose Baston doket se nuk janë ngopë ende me njani-tjetrin në pllazhet e Formenterës në Spanjë.

Në fakt, fotot e tyne në nji pllazh nudistësh janë vërtet mjaft “pikante”.

n3 n4

n1

Shperndaje në: