Fëmitë n’shkolle me vallzime erotike!

Kjo video po e ban xhiron e botës, mbasi aty shihen disa fëmi me uniforma të shkollës tue vallzue në mënyrë provocative.

Pamjet kane shkaktue reagim të ashpër te opinion publik në Kubë, mbasi baba i nji prej djemve asht krenar dhe e ka postue videon në rrjetet sociale.

Ngjarja ka ndodh në nji shkollë në qytetin Camaguey, 300 milje në lindje të Havanës, ndërsa video u pa nga miliona njerëz.

 

Shperndaje në: