Femna ma n’formë e momentit mahnit me gjoksin shpërthyes (foto +18)

Demi Rose nuk din me u ndalë tue pozue foto seksi.

Modelja 22 vjeçare ka nxjerrë në pah format e saj trupore, tue u shfaqë provokuese në rrjetet sociale, ku dhe komentet nuk mungojnë.

Nuk asht hera e parë qe Rose kallxon format e saj bombastike.

 

Shperndaje në: