Femna ma seksi në botë tranon rrjetin me këtë veshje (+18)

Ajo e nxorri jashtë loje Kanye West mbasi u shfaq me nji veshje marramendëse gjatë natës së fundit.

Kim Kardashian doli në publik me nji prej veshjeve të saj ma seksi dhe provokuese.

Shperndaje në: