Femna ma seksi së këto a keni pa najher!

Krijimi i kukullave të seksit ka njoft nji zhvillim aq të madh sa asht e veshtirë me u kuptue nga fotot që nuk janë qenie njerëzore.

Kompania amerikane e krijueme në 1997, “Real Doll”, ka sjellë nji version të kukullave të seksit që asht ma i arrituni deri tash.

Këto kukulla të veshuna si me fustane dhe me makiazh doken aq reale sa asht e veshtirë të kuptoni që nuk janë të tilla.

Me to mundesh me ba  çfarë të duesh, përveçse me bisedue.

Çmimi i tyne varion nga 500 dollarë deri në 1000 dollarë.

 

2-femnat

 

3-femnat

 

4-femnat

 

5-femnat

 

6-femat

Shperndaje në: