Femnat kercejn twerk , por qe çka ju ndodh!

twerk

Dy vajza ishin tue vallëzue “twerk” në njanën nga dhomat e tyne të fjetjes kur u nderprenë nga diçka e ashpër.

Teksa ato po vallëzonin tue qëndrue afër njana-tjetrës, tue mendue që e kanë kap ritmin, diçka ju humbi ekuilibrin.

Kamera po dridhej fort, por arriti me qendrue ende tuj filmue…
Fatmirësisht vajzat shihen jo të lëndueme tue u ngrit në kambë pak para përfundimit të klipit.

U tha se ato u përplasën në tokë nga goditjet që morën për shkak të tërmetit.

Por mbas nji hulumtimi të bamë nga “Express.co”, thuhet se pamjet u banë si pjesë e nji promocioni.

I realizuem nga Mike Diva, drejtor i filmit amerikan dhe yll i “YouTube” ky film i shkurt asht ba për projektin e quejtun “Destroit” nga DJ i njohun si “Exicision”.

 

Shperndaje në: