Fillojnë xhirimet e dy vazhdimeve të “Fifty Shades of Grey”. Kthehet edhe Rita Ora

Kanë fillue xhirimet për pjesën e dytë dhe të tretë të vazhdimeve të “Fifty Shades of Grey”.
Dyshja e filmave, Jamie Dornan dhe Dakota Johnson janë pa në sheshxhirim të pjesës “Fifty shades Darker”, ndërsa dy vazhdimet kane me u xhirue njikohësisht.
Edhe Rita Ora ka me u kthye në rolin e Mia Grey dhe këtë e ka tregue me nji postim të skenarit të librit.
Filmat kane me dale në Fror të 2017’s dhe 2018’s.

Shperndaje në: