Fluturoni me VietJet, ju presin stjuardesat cullak. Kqyreni

vietiiiii

VietJet asht linja ajrore që ofron fluturimet ma të kandshmet në botë.

Jo se ka avionët ma të mirë, por stjuardesa të tilla, që nuk të lanë të mërzitesh.

Për të shërbye në këtë kompani, ato duhet të plotësojnë tre kushte: të jenë të reja, të bukura dhe të kërcejnë.

 

vietiiiiiii

 

vieteeee

 

vieteeeee

 

vieteeeeee

 

Shperndaje në: