Foto: A e dini kend e ka ba operacion Kylie Jenner me u dok kaq seksi (+18)

Kylie Jenner asht në qendër të kritikave online mbasi thuhet se ajo ka ba operacione pllastike për gjoksin dhe të pasmet.

Por 19-vjeçarja i ka mohue këta zana, tue thanë se ajo thjesht ka shtue në peshë.

Megjithatë ajo e ka pranue se ka be ndërhymje në buzë.

 

7-kelly

 

Kylie Jenner Instagram - Morning  Source: kyliejenner

 

NINTCHDBPICT000274189021

 

NEW YORK, NY - SEPTEMBER 10: Kylie Jenner attends the Alexander Wang show during New York Fashion Week at Pier 94 on September 10, 2016 in New York City. (Photo by James Devaney/GC Images)

 

Kylie Jenner

 

Kylie Jenner

 

1-kelly

 

 

Shperndaje në: