Foto: A keni pa nji boksiere seksi si Nina Agdal!

E dashuna e Leonardo DiCaprios po vazhdon me mahnitë me fizikun e saj.

Pamja e saj e mrekullueshme jo vetem ka fitue nji vend në kopertinën e Sports Illustrated por ka fitue edhe zemrën e aktorit Leonardo DiCaprio.

Por trupi perfekt e Nina Agdal nuk ka ardh rastësisht, por mbas tij mshefet nji punë e madhe dhe vendosmëni.

24-vjeçarja tregon se si e ka mbajt veten kaq në formë mbrenda nji ringu boksi ku ka me lansue produktet e reja proteinike Coffee House.

Nina i dedikon figurën e saj nji diete të mirë dhe ushtrimeve të shumta.

Bukuroshja daneze, që ka modelue për Victoria’s Secret, ishte pjesë e reklamës së Super Bowl në vitin 2013.

 

2-nina

 

3-nina

 

4-nina

 

5-nina

 

6-nina