Foto: Çika me të pasme të ‘hekurta’, ukrainasja superseksi që po then rrjetin! (+18)

Ajo asht 22 vjet dhe jeton në Ukrainë, por numëron dheta-mija fansa falë formave të saj.

Instruktorja e fitnessit Bakhar Nabieva ka tërheq vëmendjen e shumë njerëzve, madje edhe reperi 50 Cent ka komentue në foton e saj.

“Damn girl!”, shkruen reperi.

Nabieva asht e fiksueme mbas stërvitjes dhe si mund të shihni në foto, jo më kot ka marrë nofkën “çika me të pasme të hekurta”.

 

2-foto

 

3-foto

 

4-foto

 

5-foto

 

6-foto

Shperndaje në: