Foto: Java e parë asht si orgji, ky asht rrefimi shokues i studentëve n’Angli (+18)

Java e Fillestarëve në Angli ka ndez debatin në media.

Studentët fillestarë mbushin rrugët gjatë natës të dehun.

Por problemi asht ma i thellë.

Simbas Daily Star, java e parë asht si nji orgji e madhe.

Nji prej studenteve e pranon: “Jam nji k… dhe jam krenare”.

“Nuk e di pse shoqnia duhet me na tregue me gisht. Duem me ba qejf. Kam ba treshe, katërshe, pesëshe, orgji. Shumë. Nuk më vjen turp”.

“Po pyes, ku asht e keqja këtu? Sa kohë asht seks i mbrojtun, lërini njerëzit me ba qejf pa asnji kushtëzim. Asht ma e mira e dy botëve”.

Ajo madje nxit studentet e tjera që me ba të njajtën gja.

Nji student thotë se janë pikërisht vajzat e reja që shpesh kerkojnë nji seks të shpejtë.

 

8-sex

 

7-sex

 

6-sex

 

5-sex

 

4-sex

 

3-sex

 

2-sex

 

1-sex

Shperndaje në: