Foto: Keni me u çuditë sa vjet i bani seksbomba amerikane (+18)

Amber Rose

Modelja, aktorja dhe dizajnerja e modës Amber Rose ka festue ditëlindjen e saj.

Amerikania festoi ditëlindjen e saj të 33, shkruen People.

Ajo asht e njohun për selfie’t e saj seksi dhe ekspozimin e formave të saj bombastike.

 

2-amber

 

3-amber

Shperndaje në: