Foto: Kjo aktore ka me ju tranue çka po ofron për italianët! (+18)

Me 4 Dhetor italianët kanë me u thirrë në nji referendum, por aktorja Paola Saulino u ka ba nji ofertë atyne që kanë me votue kundër.

“Seks oral për çdo italian që voton kundër referendumit”, ka thanë aktorja 25-vjeçare që jeton në SHBA.

E pyetun përse asht kundër, ajo thotë se nuk ia ka idenë.

“Nuk e di përse bahet referendumi dhe nuk më intereson. Por tue qenë se i intereson politikës atëherë jam kundër”, thotë ajo.

Shpresojmë që të mos votojnë shumë kundër referendumit, mbasi 25-vjeçarja ka me pasë vërtet shumë punë…!

 

2-aktorja

 

4-aktorja

 

5-aktorjaaa

 

6-aktorja

 

7-aktorja

Shperndaje në: