Foto: Kjo asht shqiptarja seksi qe del ‘e preferuemja e javës’ në Paper!

Na nuk e njohim aspak e ndoshta edhe emrin nuk ja kemi ndigjue ndonjiherë, por ajo ka gjak shqiptar dhe bota po nis me njoftë dalë-ngadalë.

E spikatun për trupin e saj, Arselajda Buraku asht nji modele shqiptare, e cila prezentohet në New York nga Muse Management.

Këtë vit ajo mori pjesë për herë të parë në “NY Fashion Week” ku sfiloi për “Hood By Air”.

Këtë javë Arselajda asht përzgjedh si femna e preferueme e javës (WCW) nga revista “Paper” (në kopertinë të së cilës asht Rita Ora), për të cilën ka dhenë nji intervistë të plotë.

Në intervistë, 22-vjeçarja nga Rubiku, flet për udhëtimin e saj drejt New Yorkut, fillimin si modele, vendlindjen e saj, si dhe grupin e rokut në të cilin ban pjesë.

 

2-papepr

 

3-paperp

 

4-papepr

 

5-papepr

 

6-paper

Shperndaje në: