Foto: Kjo ka me ju tranue, nanë e bijë në garë për Miss Bumbum! (+18)

Nji nanë dhe vajza e saj po garojnë për titullin e Miss Bumbum në Brazil.

Çmimi shkon për femnën me të pasmet ma seksi.

Kjo asht hera e parë kur nji nanë dhe vajza e saj konkurrojnë njikohësisht për çmimin e lakmueshëm.

Bruna Ferraz, 35 vjet dhe e bija, Eduarda Morais, 19 vjet, e pranojnë se janë të dëshpërueme për të fitue këtë çmim.

Çmimi i madh do jepet më 9 Nandor.

“Fitorja asht gjithçka për mue, do më ndryshojë jetën përgjithmonë. Por e di se fitorja asht gjithçka edhe për nanen time”.

“Unë i admiroj të pasmet e nanes sime. Shpresoj që të miat të jenë kështu të forta kur të kem moshën e saj”.

Publiku duket se preferon ma shumë vajzën, por gara pritet me vendosë.

Të dyja thonë se po ndihmojnë njana-tjetrën, sidomos tash që partneri i Brunës e braktisi atë.

Hidrauliku Pedro tha se i kishte ardh në majë të hundës nga dyshja që krahason vazhdimisht të pasmet.

Bruna megjithat thotë se ai ishte xheloz nga vështrimet që i hidhnin mashkujt.

 

6-gara

 

4-gara

 

3-gara

 

 

1-gara

Shperndaje në: