Foto: Kjo modele u ba nanë por ju tranon me trupin seksi (+18)

Bar Refaeli ka postue disa foto provokuese në rrjetin e saj social Instagram.

Vetëm pak javë nga lindja e femijës së saj të parë, modelja asht shfaq ma seksi se kurrë, me nji komplet të mbrendshmesh, që i nxirrte në pah format e saj perfekte.

Me gjoksin që i doket, flokët e lëshuem dhe me nji make-up natyral, Bar Refaeli pozon e ulur mbi nji karrige me nji shikim provokues dhe nji fizik që të merr mendjen.

 

3-bar

 

4-bar

 

5-bar

 

6-bar

Shperndaje në: