Foto: Kjo trajnere fitnesi asht andrra e çdo mashkulli (+18)

Çdo mashkull do të donte së paku nji trajnere si kjo!

Danielle Vaughan ash modele dhe trajnere fitnesi e cila asht tue ba bujë në rrjetet sociale e sidomos në Instagram.

Ajo ka mija ndjekës në profilin e saj në Instagram, mbasi format e saj trupore janë perfekte dhe përveç kësaj ajo asht mjaft e bukur.

Vaughan asht pjesëmarrëse edhe në gara të ndryshme të modelizmit.

Shikoni fotografitë e saj:

 

2-fitnness

 

3-fitnnes

 

4-fitness

 

5-fitneess

 

6-fitnnes

Shperndaje në: