Foto: Ky kalendar erotik për vitin 2017 ka me ju tranue (+18)

Megan McKenna sapo ka mbet persëri single, por ka vijue punën për realizimin e nji kalendari erotik të sajin për vitin 2017.

Ylli seks-simbol, ende nuk duket e rimëkëmbun mbas ndamjes nga i dashtuni i saj Pete Wicks, megjithatë duket se ajo nuk do të mbetet zemërthyeme për kohë të gjatë.

Ajo u la zemërthyer kohët e fundit mbas zbulimit skandaloz që i bani të dashtunit të saj, Pete Wicks, i cili duket se e ka ‘dredh’ me të paktën dhetë gra të ndryshme mbas krahëve së saj.

Por Megan McKenna nuk ka gjasa të jetë e vetme për shumë kohë, tue gjykue nga këto të mbasme dhe tue parashikue kalendarin e saj 2017.

 

Megan McKenna Official 2017 Calendar

 

NINTCHDBPICT000274703498

 

Megan McKenna Official 2017 Calendar

Shperndaje në: