Foto: Mbramja e Maturës e Gigi Hadid

Modelja bukuroshe Gigi Hadid gjithmonë doket rrezatuese.

Krejt duem me u dokë bukur në mbramjen e maturës, dhe krejt ia dalin simbas mënyrës së vet. Edhe modelja Hadid e ka kujtue atë kohë, shkruen Daily Mail.

Gigi ka postue nji foto të mbramjes së maturës në Twitter. Ajo doket shumë e bukur më nji fustan të shkurtë me ngjyrë të kuqe të “Harve Leger”.

39868f1900000578-3852874-image-m-76_1476904595901