Foto: Michelle Obama doket xixë: Renzi nuk ia heq sytë!

Michelle Obama, dukej e mahnitshme në darkën e fundit shtetnore si Zoja e Parë e SHBA’ve.

Çifti Obama priti kryeministrin italian, Matteo Renzi dhe të shoqen, Agnese Landini, në nji vizitë zyrtare dhe në darkën e fundit presidenciale.

Barack Obama kishte premtue se e kanë ruejt ma të mirën për në fund.

Zoja e Parë mbërriti e veshun me nji fustan Versace.

Ajo dukej e mahnitshme, aq sa edhe Renzi e kishtë veshtirë t’ja hiqte sytë.

Darka finale e presidencës asht nji miks me të ftuem nga bota e modës, politikës, medias, financave dhe artit.

 

4-renzi

 

6-renzi

 

3-renzii

 

2-renzii

 

1-renzi