Foto: Modelet e famshme, provokuese në ‘galerinë e zezë’ (+ 18)

Modelet ma të famshme në botë kanë realizue nji set të ri fotografik të titulluem ‘The Black Gallery’.

Irina Shayk, Kate Moss, Rachel Weisz, Dita Von Teese dhe Eva Herzigova janë shfaq provokuese dhe cullak në setin e fundit fotografik.

Krejt të mrekullueshme ato kanë tregue format e tyne perfekte, disa prej tyne edhe të zhveshuna.

 

2-galleri

Rachel Weisz

 

3-galleri

Dita Von Teese

 

4-galleri

Eva Herzigova

 

6-galleri

Kate Moss

 

1-galleri

Irina Shayk