Fotografi topless nga engjëjt e Victoria Secret

Dy nga engjëjt e Victoria Secret, Candice Swanepoel dhe Behati Prinsloo, e kanë shfaq figurën e tyne të mrekullueshme në rroba banje.

Këto dy bukuroshe kane pozue edhe topless.

 

e1 e2 e3

Shperndaje në: