Foto: Supermodelja Emily ju kallxon 3 sekretet për selfie perfekte

Supermnodelja seksi ka dhanë tre këshilla se qysh mundeni me realizue selfiet ma perfektë me kostumin tuej të lamjes gjatë gjithë verës shkruen Huffingtonpost. Këshillat e modeles e Emily Ratajkowski::

1-Vetëbesimi: “Nëse nuk ndihesh mirë me teshat tueja të lamjes, atëherë ju nuk keni me u dokë bukur:.

2- Mos harroni pozicionin e fotos: “Tue i ngritë pak vithet sipër, ju keni me pasë nji hark të mrekullueshëm të fundshpinës suej”

3- Mos prisni pozën perfekte: “Ndonjiherë asht e bukur me pa nji vajzë që rri thjeshtë dhe lirshëm”.

367A3AA100000578-3701989-image-a-52_1469129308549-1 367A3AA500000578-3701989-image-a-63_1469129349185 367A819100000578-3701989-image-a-65_1469129356830 36941E2C00000578-3707224-image-a-14_1469463815193 36941E2100000578-3707224-image-a-3_1469463776097 36941E3800000578-3707224-image-a-7_1469463793869

Shperndaje në: