Fotot e fundit të kangëtares shqiptare nuk i lajnë shumë imagjinatës (foto +18)

Prej kohëve, Xhesika Ndoja asht vnue në qendër të kritikave të ndjekësve dhe faqeve të ndryshme në Instagram.

Para do dite janë publikue dy foto të Xhesika Ndoja, ku kangëtares dashtë e pa dashtë thuejse i kanë dalë tana në shesh edhe pse nuk asht cullak.

Shperndaje në: