Fotot e fundit të kangëtares shqiptare nuk kanë nevojë shumë për koment

Kangëtarja Eni Koci ka realizue nji nga fotosesionet ma të bukura në karrierën e saj.

Këagëtarja po mendon të kthehet fuqishëm pmbs sezonit veror, dhe prandaj ka realizue nji fotosesion tepër tërheqës.

Shperndaje në: