Fotot e Lauren, nese i shihni kanë me ju tranue krejt! (+18)

Lauren Pope i ka ngrit ende ma shumë temperaturat në Ibiza.

Modelja dhe aktorja 36-vjeçare ka dhurue nji seri me poza të nxeta për fansat e saj.

 

12-laure

 

10-laure

 

8-laure

 

7-laure

 

5-laure

 

4-laure

 

2-laure

 

1-laure

Shperndaje në: