Fotot e tranimeve: Vera e 2017’ës ishte vera e seksit (kujdes, foto +18)

Vera tashma ka mbarue zyrtarisht.

Koha ka ndryshue dhe njerëzit kanë në mendje vetëm kujtimet.

Po nëse mundet me pasë diçka që e ka karakterizue këtë verë, ato kanë qenë shfrenimet.

 

Shperndaje në: