Fustani e tradhëton këtë bukuroshe, çka i doli n’shesh! (+18)

Ylli televiziv, Pascal Craymer duket se kësaj radhe nuk ka përshtat veshjen e duhun.

Bukuroshja e serialit Towie shquhet për format e saj perfekte, shkruen Daily Star.

Ajo ka qenë pjesëmarrëse e eventit për Vetëdijësimin e Kancerit të Gjinit në nji ndejë në Londër.

Craymer ishte tejet elegante dhe seksi, mirëpo kësaj radhe doket se fustani i saj zbuloi pak ma shumë se sa që duhej.

 

2-fustani

 

3-fustani