Fustani i Françeska Jaçes ka me ju lanë më gojë hapun!

Bukuroshja vlonjate Françeska Jaçe ka mahnitë ndjekësit e saj në Instagram me pozat ma të fundit. Ajo ka pozue me nji fustan ngjyrë te gjelbert, e shtrime mbi nji kauç ngjyrë te kaltër, në poza vërtet joshëse.

Fustani me pjesën naltë të hapun dhe i çamë, nxjerr në pah linjat seksi të Françeskës, që gjithmonë  marrin shumë komplimente.

Screenshot_3-16 Screenshot_5-11