Gabi del pa mbathje, shihni krejt fotot e çmendunive të saj (foto +18)

Gabi Greçko vendosi me dalë pa mbathje për Halloween.

Modelja dhe prezentuesja amerikane u fotografue në New York.

Kjo nuk asht hera e parë që 27-vjeçarja ban të tilla shfaqje.

 

2-gabi

 

1-gabi

 

 

Shperndaje në: