‘Gangsterja’ seksi nga Elbasani nxjerr të mbasmet dhe tranon keq mashkujt

Trejsi Sejdini, “gangsterja” seksi nga Elbasani që u ba e njohun për videon e dhunshme, në të cilën ajo bashkë me disa të njohun të saj rrihte nji djalë, tashma ka provokue keq mashkujt me nji postim që ka ba në rrjetin social Facebook.

14741636_899700473496147_1433831355_n 14741636_899700473496147_1433831355_n-copy

14800062_899215550211306_1824975022_o