Gara për të pasmet: Kush i ka ma seksi (foto +18)

Krejt yjet po nxitojnë me ekspozue të pasmet, ndërsa BBC thotë se, bota ka hye n’epokën e të pasmeve.

Në fotogaleri gjeni yjet me fundshpinën ma seksi në planet.

Motrat Khloe dhe Kourtney Kardashian postuen në rrjetet sociale fotot të pasmeve të tyne, në nji garë që nuk po njeh të ndalun.

 

1-sex

 

3-sex

 

5-sex

 

6-sex

 

7-sex

 

pasmet