Gazetari shkon te shpia e Madonnas: Votova për Clinton, ke premtue seks oral (video)

Para zgjedhjeve presidenciale në SHBA, para nji publiku të gjanë në New York, diva 57-vjeçare e Pop’it, Madonna ju premtoi seks oral atyne që kishin me votue për Hillary Clinton.

Mesa doket, ajo nuk e ka mbajtë premtim, të paktën simbas gazetarit të “New York Daily News”, Gersh Kuntzman. Ai shkoi poshtë banesës së kangëtares, i ra ziles dhe kërkoi ‘çmimin’ e tij.

Shperndaje në: