Gigi Hadid ndal trafikun në New York

Aplikacionet e trafikut si Uber apo Lyft po fitojnë gjithnji e ma shumë vëmendje, por doket se Gigi Hadid preferon taksit e zakonshme të verdha.

Modelja e famshme ka qënë në New York për nji set zbavitës t’fotove dhe bje vërtetë n’sy me hiret e saj dhe veshjen e veçantë.

Mjafton që Gigi me ba autostop dhe kerret ndalen para saj. Megjithatë, në setin e fotove, 21-vjeçarja nuk ka qënë e vetme. Asaj i asht bashkue edhe modelja tjetër Jourdan Dunn.