Gigi Hadid ndryshon pamje për MTV Awards LA, a ju përngjan me aktoren franceze Bardot?

Modelja Gigi Hadid i ka shokue të gjithë me nji ndryshim në flokët e saj natën e kalueme në “MTW Awards LA”.

Fytyra e saj e rrumbullaktë dhe flokët e saj të preme janë përfolë për ngjashmëni në mes saj dhe aktores, kangëtares dhe modeles franceze Brigitte Bardot.

Gigi ishte veshur në mënyrë shumë elegante në ngjyrë të zezë.

 

gigi gigi1 gigi2 gigi3 gigi4 gigi5 gigi6

Shperndaje në: