Gigi, jo veç e bukur, por edhe e fortë!

Modelja e famshme amerikane Gigi Hadid po ban për vete njerëzit jo veç me bukurinë, elegancën dhe sharmin e saj, por edhe me pasionin e saj për sportin.

Ajo që e vogël e ka dashunue sportin dhe nuk heq dorë prej tij. Në këtë video Gigi ndodhej në palestër ku doket se po ushtrohej fort në boks.

https://youtu.be/kmd8xXoUvJE

Shperndaje në: