Gjelbërimi t’i kënaq sytë!

Asht modele e “Victoria’s Secret” dhe asht mësue me kallxue trupin e saj, por të Diellen, Stella Maxwell postoi nji foto gjysë e zhveshun në Instagram, tue kallxue gjoksin për 1.7 milionë ndjekësit e saj.

Modelja 26-vjeçare, e cila kohët e fundit asht cilësue si femna ma seksi në botë, doket e mrekullueshme e shtrime në bar, në nji kopsht shumë të bukur.

Në këtë foto, ajo ishte veshë veç me nji palë pantallona shumë të shkurta, po jeshile.

1467028970_stela1

Shperndaje në: