Golden girl! Olivia Culpo thjesht e mrekullueshme

Organizimi ‘InStyle Awards 2016’ mblodhi shumë yje të famshme mbramjen e djeshme në Los Angeles, por nji gja  asht e sigurt në këtë organizim, ku moda dhe stili ishin kryefjala e saj.

Ajo që ka ‘qorrue’ sytë e krejtve me fustanin e saj asht modelja 24 vjeçarje, Olivia Culpo.

39af296d00000578-3869574-image-a-126_14773750414781477387323

39aea1de00000578-0-image-a-95_14773732985861477387319

Shperndaje në: