‘Gratë e këqija’ mbështesin Hillary Clintonin

Katy Perry dhe Miley Cyrus po mbështesin kandidaten demokrate për zgjedhjet presidenciale në Shtetet e Bashkueme të Amerikës.

Kangëtaret janë ba pjesë e fushatës tue dalë në publik me bluzën ku shkruhet “Grue e keqe” për me ironizue mënyrën se qysh i asht drejtue Hillaryt kundërshtari i saj politik Donald Trump.

katy-cover_11477293780

Shperndaje në: