Grueja e Blerim Xhemailit pozon vetëm me të mbrendshme për GQ Italia

Futbollisti i njohun me origjinë shqiptare, Blerim Xhemaili, ka nji bashkëshorte tejet seksi. Emni i saj asht Erjona dhe së fundi bukuroshja ka realizue nji set fotografik për revistën e njohun “GQ Italia”.

Ajo doket ma seksi se kurrë me të mbrendshme në këtë artikull të dedikuem posaçërisht për të.

auto_erjona_xhemaili_gruaja_e_berlim_xhemailit1475863123 auto_erjona_xhemaili_gruaja_e_berlim_xhemailit21475863121