Grueja e ministrit nxjerr “zogun” dhe pozon cullak (foto +18)

Milena Santos asht grueja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira. Ajo ka qenë nji Miss BumBum dhe kjo mundet me u kuptue nga fotot e saj.

Santos asht ndër femnat ma seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gja.