Grueja e ministrit, si nji Miss Bumbum (Foto +18)

Milena Santos asht grueja e ministrit të ri të Turizmit në Brazil, Alessandro Teixeira.

Ajo ka qenë nji Miss BumBum dhe kjo mundet me u kuptue nga fotot e saj.

Santos asht ndër femnat ma seksi në Brazil dhe natyrisht që burri i saj ministër e di mirë këtë gja.

1461757145_424804_1461757670_album_grande-640x427 1461757145_424804_1461757679_album_grande-640x434

Shperndaje në: