Gwyneth Paltrow në supermarket me ble apo me ba poza seksi (Foto)

Gwyneth Paltrow, asht fotografue nga ‘Harper’s Bazaar’ në poza seksi në nji supermarket.

Me nji karrocë në dorë ajo blen ushqime dhe doket shumë seksi.

capture-19

Shperndaje në: